Kilka lat temu ...

… poczułam, że mam coś ważnego do zrobienia. Że mogę i potrafię więcej niż mi się wtedy wydawało. Że jest jakaś część mnie, która chce przejąć stery. Zrozumiałam, że w pracy na etacie jako urzędniczka, jestem nieszczęśliwa, a moje pasje i ambicje nie są realizowane. Moje ciało i emocje wrzeszczały za potrzebą zmiany. Z końcem 2022 roku postanowiłam, że przechodzę na swoje. 

Jako Przedsiębiorczyni wielokrotnie doświadczyłam różnych załamań i blokad płynących z ciała, emocji czy niewspierającego mindsetu. Bardzo dobrze wiem co to znaczy utknąć i nie widzieć rozwiązania. Znam stan zalania emocjami, kiedy nie potrafi się podjąć racjonalnej decyzji, a każde działanie przeraża. Doświadczyłam stanu zamrożenia i momentów kiedy ciało odmawiało posłuszeństwa. Zaznałam takich przekonań i schematów, które nie pozwalały mi rozkwitnąć i wyrażać siebie. Dlatego bardzo dobrze wiem z czym się mierzysz.

Moim pragnieniem jest żebyś uwolnił/a blokady z ciała, emocji czy mindsetu, tak abyś mogła/mógł płynąć i obficie prosperować we własnym biznesie. Chcę pokazać Ci, że trudność, z która obecnie się mierzysz jest Twoim biletem do pełnego i satysfakcjonującego życia. Ona nie wydarza się bez powodu. To ma swój głębszy cel i sens. Jeśli przejdziesz tę drogę, będziesz rozkwitać we własnym biznesie i życiu. Odkryjesz warstwy Siebie, które do tej pory były przykryte. A to spowoduje, że będziesz cieszyć się osobistą wolnością, spokojem i zaufaniem.

Wiem jak i co zrobić żeby skutecznie Ci pomóc. Zapraszam Cię do współpracy. Kliknij przycisk poniżej, żeby przejść do oferty.

Moje najważniejsze Wartości

✴︎ wolność

✴︎ prawda i uczciwość

✴︎ szacunek dla każdej Istoty

✴︎ życie

Jak pracuję

Bazuję na specjalistycznej wiedzy oraz na tym co czuję podczas procesu. To mega skuteczny duet.

Pracuję swoją innowacyjną metodą. Łącze kwantowe uzdrawianie, z poszerzaniem świadomości.

Ważne jest dla mnie zaufanie płynące z drugiej strony i gotowość do wzięcia życia w swoje ręce.

Skupiam się na Twojej samodzielności. Nie oferuję gotowych rozwiązań. Nie uzależniam od swoich usług. 

Moje doświadczenie

Jestem uzdrowicielką, konsultantką i masażystką ajurwedyjską oraz nauczycielką jogi metodą Sivananda. Jestem również certyfikowaną praktyczką theta healing oraz access bars. Pracuję zarówno online, jak i stacjonarnie.

Jednak pamiętaj proszę, że to Twoje doświadczenie danej formy pracy i jej rezultaty, będą wskazywały na to czy coś działa. Nie moje certyfikaty 🙂 Aby sprawdzić co mogę Ci zaoferować, kliknij przycisk poniżej.